Biography

10. února 2012 v 20:07 |  Dianna Agron
Dianna Agron
nar. 30. 4. 1986
Savannah, Georgie, USA

Tato krásná mladá americká herečka, zpěvačka, spisovatelka a také tanečnice se narodila 30. dubna 1986. Po epizodních rolí v seriálech jako Žralok, Kriminálka New York nebo Zločiny ze sousedství dostala poprvé větší příležitost v seriálu Veronica Mars, kde si zahrála ve třech epizodách. Poté se ještě objevila v seriálu Heroes (4 epizody).

Opravdový průlom v Diannině kariéře ale nastal až s příchodem seriálu GLEE na televizní obrazovky. Zde totiž ztvárňuje jednu z hlavních rolí, postavu školní roztleskávačky Quinn Fabray. V Glee se nám dostává také možnosti všimnout si hereččiny další přednosti: pěveckého talentu. 1. série byla natolik dobře hodnocená (celý kolektiv herců z Glee dokonce za svůj "výjimečný výkon" obdržel cenu Screen Actors Guild Awards a v neposlední řadě získal seriál i Zlatý Glóbus v kategorii "komedie či muzikál"), že na sebe tvůrci nenechávají dlouho čekat s pokračováním.

Dianna je náboženským vyznáním židovka, ve volném čase se ráda prochází venku nebo vaří. Sama je ale vegetariánka, podporuje také organizaci za práva zvířat PETA. Nejraději tráví čas se svou rodinou a blízkými přáteli, mezi které můžeme počítat i většinu spolupracovníků z natáčení Glee. Pro zajímavost, její seriálová rivalka Rachel, herečka Lea Michele, je dokonce Dianninou spolubydlící.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama__________________________________________________________________________

Dianna Agron & Glee / © agron-daily.blog.cz

mail: hayden-fansite@email.cz


I'M FAN OFF: