News about serial

Quinn Fabray je ZPĚT!!!

16. října 2012 v 10:26
Dianna Agron alias Quinn Fabray je zpět na natáčení čtvrté řady seriálu Glee! Objevilo se už několik fotek, které to dokazují! Quinn můžeme vidět opět s dlouhými vlasy. Určitě se máme na co těšit.

Nejdříve se objevila jedna fotka z Breadstix, kde můžeme vidět i Mercedes, Mika a Pucka
imagebam.com

Dále fotka z natáčení s Nayou Riverou.
imagebam.com

Glee 4x03 "Makeover"

29. září 2012 v 10:31
Promo video n aktuální epizodě Glee 4x03 a také popis epizody. Jinak o Dianně nejsou bohužel teď žádné novinky.


McKinley
Po Kurtově odletu do New Yorku, se Blaine cítí osamělý. A právě z tohoto důvodu se rozhodne kandidovat na prezidenta maturitního ročníku. Rozhodne se tak obzvláště po přímém konfklitu s Brittany, která kandiduje taktéž. Jak už jsme se dozvěděli z promo ukázek, každý z nich si vybere společníka z New Directions. Blaine si za svého poradce zvolí Sama Evense. Ovšem nebude spokojen s jeho vizáží, proto se rozhodně pro změnu a udělá ze Sama elegána. Zatímco Brittany podpoří v její kampani její bývalý přítel Artie. Willovi dochází nápady a nabývá dojmu, že ztrácí nadšení pro sborový zpět. Will ovšem získá příležitost opět navázat na svou vášeň, která bude mít pozitivní dopad na studenty, a to rovnou ze dvou různých zdrojů.

K dílu 4x01 - The New Rachel

13. září 2012 v 19:31
Již dnes má premiéru první díl dlouho očekávané 4. série Glee! Takže nějaké informace k němu, přidávám sem promo video, ve kterém můžete vidět skvělou Kate Hudson jak učitelku tance, kterou Rachel zřejmě nebude mít moc v lásce :D

V nové sezóně přivítáme také nové postavy - Melissu Benois alias Marley Rose nebo Puckova nevlastního bratra Jaka (Jacob Artist). A na Rachel čeká Dean Geyer alias Brody Weston.


Více v celém článku !!!

Glee season 4 // promo video

13. září 2012 v 19:12

3x20 Stills & Sneak Peek

10. května 2012 v 16:49
Objevily se nové fotky z epizody 3x20 a taky jeden sneak peek. Můžete na nich vidět herce z glee, kteří hrajou role "někoho jiného". Vypadá to dost vtipně xD

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

3x17 // song list

21. dubna 2012 v 9:15
Takže, mám tu pro vás seznam písniček, které se objeví v následující epizodě Dance with Somebody. V minulém díle, jsem bohužel Quinn moc neviděli, ale zdá se, že zde bude mít prostor větší. Dokonce bude mít jednu píseň s Joem.

So Emotional (Santana, Rachel)

I Wanna Dance With Somebody (Brittany, Santana)

Saving All My Love For You (Quinn, Joe)

How Will I Know (Mercedes, Kurt, Rachel a Satana)

It's Not Right But It's Okay (Blaine + New Direction)

I Have Nothing (Kurt)

My Love Is Your Love

Přeji příjemný poslech :)

3x15 - full songs list

9. dubna 2012 v 9:13
Malá ochutnávka songů, které se objeví v epizodě 3x15 Big Brother. V prvních dvou můžete slyšet především Diannu/Quinn.

I'm still standing

Up Up Up

Somebody That I Used To Know

Hungry Like The Wolf / Rio

Fighter

Glee Special on BIO Channel

25. března 2012 v 9:20
The A&E-owned network oznámil, že BIO Channel bude vysílat 10. dubna 2012 speciál Glee: Don't Stop Believing v 9:00 p.m.

Můžeme se těšit na interview s spolutvůrci a výkonnými producenty: Ryan Murphy, Brad Falchuk a Ian Brennan a také se dočkáme našich milovaných herců z Glee, např:
Matthew Morrison, Jane Lynch, Lea Michele, Cory Monteith, Jayma Mays, Chris Colfer, Dianna Agron, Jenna Ushkovitz, Darren Criss, a Mike O'Malley.


Glee 3x15 Promo "Big Brother"

22. března 2012 v 16:26
KONEČNĚ se nám objevilo první promo k epizodě 3x15 Big Brother! Bohužel je to zatím opravdu jen velmi krátký náhled.

Už aby bylo 10. dubna!

Twitter Mix Photos

2. března 2012 v 22:42
Takový menší mix fotek z twitteru, které v poslední době přidali na svůj twitter herci z Glee. Jsou to orpavdu moc povedené fotky :)

imagebam.com imagebam.com

Glee NEWS

26. února 2012 v 9:49
GLEE 3X15 SONGS
Na internetu byl uveřejněn seznam písní, které by se nejspíš měly objevit v další (bohužel až dubnové) epizodě 3x15. Epizoda by se měla jmenova Big Brother.

George Michael's "Faith" - by Tina , Rachel , Sam and Mike
Mashup of Duran Duran's "Rio" and "Hungry Like a Wolf" - by Blaine and his brother
Goyte feat. Kimbra's "Somebody That I Used To Know" - by Quinn and Puck
Christina Aguilera's "Fighter" - by Santana
Elton John's "I'm Still Standing" - by Joe
Alkaline Trio's "Sorry About That" - by Rachel
Givers' "Up, Up, Up" - by Artie,Tina, Puck and Quinn


Není to jisté, ale docela by se mi to takhle líbilo. Podle to je zřejmé, že se v této epizodě objeví Quinn a určitě bude zajímavý ten Puck/Quinn
song:)
___________________________________________________________________

JONATHAN GROFF ZPĚT V GLEE?
Jonathan Groff, ktErý hrÁL v Glee Jesseho St. Jamesa by se měl vrátit do Glee asi tak na 2 epizody a zřejmě bude vedoucí Vocal Adrenaline. Já osobně ho moc nemusím, tak uvidíme co vyvede :)


Glee 3x14 ROZBOR + JAKÝ BUDE OSUD QUINN?

24. února 2012 v 11:25
Takže máme za sebou jednu nejvíce emotivních a prostě vůbec nejdrsnějších epizod. No opravdu by mě zajímalo jak to všechno skončí, je hrozné čekat tak dlouho na další díl!

No musím říct, že tento díl byl zvláštní. Glee byl pro mě vždycky takový pohodový seriál u kterého jsem se odreagovala a příjemně pobavila, ale teď tam na nás vytáhly hned dvě takové drsné scény (pokus o sebevraždu Karofskýho a autonehoda Quinn). S Karofskym to byl docela dost emotivní příběh, bylo mi ho fakt líto, když ho všichni spolužáci odsoudili za to že je gay, ale budeme doufat, že se přesto nějak dostane.

Sue je těhotná. No každopádně kdo je otec, nemám tušení, ale jsem na to dost zvědavá! xD

Co se týká regionálek, vystoupení New Directions bylo podlě mě skvělé! I The Warbles měli super vystoupení, ale prostě New Directions byl lepší a podle mě vyhráli opravdu právem! :)

Svatba Finna a Rachel? No jako tak pár Finchel mám samozřejmě ráda, nic proti nim nemám, přeju jim aby zůstali spolu...ale jako brát ve čtvrťáku? Myslím, že na to mají ještě dost času, takže se spíš stavím na stranu odpůrců svatby. Samozřejmě chci aby zůstali spolu, ale nemusí se přeci hned brát :) To je můj názor a jsem zvědavá jak to dopadne. Spíš si myslím, že ke svatbě nedojde, ale uvidíme :)


V celém článku najdete něco o Quinn, ale upozorňuji že článek obsahuje i spoiler!

3x14 - On My Way / SPOILERS?

20. února 2012 v 21:45
Blíží se epizoda 3x14, která je velmi očekáváná. Po ní bohužel bude následovat pauza až do dubna. Takže jsem trochu zapátrala po informacích k této epizodě.

Upozornění: v následujícím textu se objevuje hodně spoilerů, takže pokud nechcete přijít o překvapení, nedoporučuji číst. Také nezaručuju, že je to vše pravda, jsou to informace z různých stránek.

No jak jsem na tu epizodu těšila, teď docela nevím, co od ní čekat. Mluví se totiž o věcech, které mě moc nepotěšily. Nejdřív obecně, víme že:
  • v epizodě se budou konat regionálky
  • že Sue bude těhotná
  • že se Rachel s Finnem chystají vzít
  • a že Quinn s tou svatbou nesouhlasí
Možná už jste také slyšely, že v této epizodě by měla také být scéna autonehody. Co mě netěší je, že na této scéně by se měla objevit právě Quinn a také Karofsky. Na stránce http://gleespoilers.tumblr.com/ jsem dokonce našla tři fotky z této epizody. Můžeme na nich vidět Quinn v autě a Karofskyho v nemocnici. Třetí je z regionálek. No co na to můžu říct je, že doufám, že ta epizoda neskončí nějak špatně pro Quinn! Snad se jí nic nestane! To by mě hodně naštvali!

Co si o tom myslíte (nebo víte) vy?

Fotky v celém článku ↓

3x14 - On My Way / full songs

18. února 2012 v 22:10
Blíží se nám epizoda 3x14 On My Way. Tady si můžete poslechnout některé písničky, které se tam objeví. Jedná se hlavně o songy, které zazní na regionálkách. Mě se moc líbí ta poslední.

Fly / I Believe I Can Fly - Glee (New Directions)

Glad You Came - Warbles

Stand - Warbles

Here's To Us - New Directions

What Doesn't Kill You (Stronger) - Troublentones

Už se na ten díl moc těším!

3x13 - Heart / ‘Stereo Hearts’ (full performance)

12. února 2012 v 19:02
Objevila se scéna k epizody 3x13 Hearts, ve které můžeme vidět nové postavy. První je JOE HART (Samuel Larsen). Je to vítěz Glee projektu. Jeden vítěz tohoto projektu se nám už v Glee nějakou dobu objevuje (Rory - Damian McGinty).

A teď k videu - objevila se scénka, kde právě Joe Hart zpívá píseň Stereo Hearts (společně se Samem a Mercedes, dále můžete vidět Quinn a Rachel). Musím říct, že to video je úžasné! A na díl se moc těším, Joe vypadá jako hodně zajímavá postava.


Jinak, kromě Joe se v epizodě ještě setkáme s otci Rachel, i na ně jsem moc zvědavá.

3x12 The Spanish Teacher

11. února 2012 v 18:40
Informace k nejnovější epizodě 3x12 s názvem The Spanish Teacher.
Stáhnout si jí můžete zde a podívat se online zde.
Krátké promo k epizodě:


Další písně z této epizody najdete v celém článku
 
 

Reklama__________________________________________________________________________

Dianna Agron & Glee / © agron-daily.blog.cz

mail: hayden-fansite@email.cz


I'M FAN OFF: